Politidistrikt Sør-Øst, voksenpsykiatrien og ambulanse rykker ut for å pågripe min kone. Det er innrapportert en bekymringmelding fra Sem fengsel 2 uker etter at jeg hadde sluppet ut etter 4,5 måneder varetekt grunnet en posting på FACEBOOK i mars 2018.
363 bevæpna brutale politi fra politidistrikt Sør-Øst har vært inne i vår bolig iløpet av 750 dager.
Her er ett eksempel på trakasseringen vi utsettes for fra Politidistrikt Sør-Øst.
Dette har Politidistrikt Sør-Øst utsatt oss for i 2,5 år. Og det synes å være helt vanlig i Norge dette.
Vi må ta våre menneskerettigheter tilbake. Nå.
Mr. Bowen
Vi ser her dessverre en helt utrolig og vanvittig maktarroganse og overgrep 😦
Det at politiet ikke ønsker å diskutere mens kameraet er på er dessverre også blitt typisk og jeg opplever at det er helt åpenbart at de dermed ønsker å skjule noe.
For hadde de hatt alt på «sitt tørre» så hadde det jo ikke vært så farlig å diskutere mens det hele ble tatt opp.
Det at Fru Bowen blir truet med tvungen innleggelse på psykiatrisk om hun ikke avgir en urinprøve for å se om hun er gravid er jo bare så «spinnvilt» at det finnes ikke ord.
Hva om hun hadde vært gravid – skulle hun da blitt utsatt for en tvungen abort eller skulle hun vært tvangsinnlagt i psykiatrien til etter fødsel og barnet tvangsadoptert bort ?
Dessverre så synes det at Norge har enorme overgrep mot deler av egen befolkning.
Hvem som blir rammet av disse overgrepene er ofte svært tilfeldig og dermed kan alle blir rammet som «lyn fra klar himmel» !
Men det synes at det er noen «røde tråder» som går igjen.
1. Er du varsler eller synlig kritiker mot det offentlige.
2. Har du mindre enn gjennomsnittlig inntekt.
3. Har du selv erfaringer med barnevernet fra du selv var barn.
4. Tidligere rusmisbruker og/- eller «slitt litt» mentalt uavhengig hvor lenge det er siden.
5. Selv hatt en uriktig diagnose som barn etc.
Det er sikkert også mer, men dette er de som for meg er mest opplagte tatt «på sparket».
LikerLiker
Godt skrevet. Overgrepene mot befolkningen har gått alt for lang, alt for lenge. Og at man pågripes grunnet «mistanke om graviditet» viser vil inn til et samfunn jeg ikke ønsker være del av.
LikerLiker
Jeg blir så rasende!
LikerLiker