Fan’meg anmeldt igjen …

Anføring: Jeg anklager politiet for å trakassere og terrorisere familien Bowen ved bruk av undertrykkelse-metodikk og umotiverte uro-aksjoner. Stasi er riktig å sammenligne med.

Fant dette etter google søk

«Krenkelse av privatlivets fred, og hensynsløs atferd»

Jeg mottok i dag et brev fra politiet i Oslo. De ønsket meg inn til avhør. Jeg tenker det er greit å bare gjengi dette her. Min e-post og mitt brev i svar til politiets meningsløse innkalling til avhør om noe de allerede har anklaget min venn for.

Sendt: søndag 23. desember 2018, 01:03:53
Emne: Vedrører innkalling til avhør. Anm.nr. 14303856 (Rebekka Heieren Moe)

DENNIS SCOTT BOWEN
SYKEHUSVEIEN 4
3080 HOLMESTRAND

Til Oslo politidistrikt. (e-post til fellesmottak)

Jeg vil til avhøret framlegge dokumentasjon på koordinering av utsendt post fra politi, påtale og domstol i anledning jula i år. Takker for denne grusomheten fra politiets side. Som forventet kan man vel si.

Det vises til anmeldelse av deg vedrørende krenkelse av privatlivets fred, og hensynsløs atferd.

Anføring: Jeg anklager politiet for å trakassere og terrorisere familien Bowen ved bruk av undertrykkelse-metodikk og umotiverte uro-aksjoner. Stasi er riktig å sammenligne med.

Viser videre til vedleggene til denne e-post. Og etterspør svar i relasjon til mine mange anmeldelser av korrupsjon, mafia-virksomhet og ødeleggelse av familier ved å inngå forbund med andre aktører i samme nettverk i den hensikt å tjene profitt. Ødeleggelser og terror, fra offentlige myndigheter.

Avhør evner dere innkalle til. Men ikke forklare hva det gjelder. Ren mafia-stil. Horribelt og trist fra politi.

Imøteser manglende informasjon tilsendt i relasjon til avhør.

Krenkelse av privatlivets fred, og hensynsløs atferd.

«Det vises til anmeldelse av deg vedrørende krenkelse av privatlivets fred, og hensynsløs atferd».

Dette som kan ses her ved siden av oppleves som krenkende i svært høy grad, og er definitivt krenkende på alle mulige måter. Og overgriper er som du kan se politi, og myndigheter.

Politidistrikt Sør-Øst pågriper min kone. «Mistanke om graviditet».

Rebecca Heieren Moe, synes du dine kollega er krenkende og utviser hensynsløs atferd?

Vi synes det. Men anmeldelsene synes ikke være interessante for politiet. Hvorfor slik prioritering?

Holmestrand 22.12.2018
Med hilsen
Dennis Scott Bowen
født 05.mars 1972

Forfatter: 333rebuke

Far til kidnappede barn. Kidnappet av myndighetene. Ikke begrunnet, da myndighetene ikke ser nødvendigheten av det.

6 kommentarer om “Fan’meg anmeldt igjen …”

  1. Du sender jo hundrevis av mailer med ett innhold/ordbruk som sikkert gjør seg gjeldende i denne saken. Du kaller også personer for nazister og pedofile, så, tja, kanskje det er det. Tviler sterkt på at du har noen form for beviser på noen av dine påstander. Kanskje du burde roe ned ordbruken og mailene, og heller gjøre noe konstruktivt med situasjonen med ungene? Angående ditt problem med å finne advokat, så virker det for meg at du rett og slett snakker ett annet “språk” enn de….

    Liker

    1. Jeg er usikker på hvor mye du vil bli voldtatt før du sier fra, men det er langt over min tålegrense. Når man i tillegg ikke får svar på en eneste henvendelse, mangler myndighetene all form for legitimitet.
      At du synes det er greit å takke for overgrep, og at du i tillegg velger framstå som et troll her, gjør deg til en fordomsfull og uinteressant person å “prate” med.
      Merkelig at du ikke evnet se hvem som misbruker muligheter … Hadde jeg fått svar for snart 3 år siden, hadde ikke bloggen eksistert.
      Jeg sender hundrevis av mailer …. – Vel! De hadde bare fått en om de hadde svart på varslingen de fikk 28.03.2016.
      Per Andre Korsmo. Jeg synes du framstår som en usympatisk tosk i kommentarfeltet. Du bekrefter kulden som ligger over landet med de lydige maskindeler noen kaller folk.
      God jul til deg og dine Per Andre Korsmo.

      Liker

Legg igjen en kommentar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..

%d bloggere liker dette: