Tor Mikkel Wara har ikke baller til å svare på hvorfor han godkjenner terror og våpenbruk mot barn.

Politisjefen i Sør-Øst, Fossen, som ses på bildet her med tidligere leder for POD og medlem av flere losjer Humlegård, er datter av en frimurer.

Det er over en periode på 2,5 år forsøkt å få svar fra Politidistrikt Sør-Øst, politidirektoratet og justisdepartementet. Vi forsøker å få svar på hvorfor familien Bowen utsettes for terrorisme fra disse norske myndighetene.

Det er ikke mulig å få svar på …

Terror i eget hjem. 369 av disse med
våpen har vært i vår bolig.

Vi har spurt politidistrikt Sør-Øst flere hundre ganger, men de nekter å svare for hvorfor vi blir terrorisert av politiet.

Losjer i skjønn forening …

Politisjefen i Sør-Øst, Fossen, som ses på bildet her med tidligere leder for POD og medlem av flere losjer Humlegård, er datter av en frimurer.

Hun har fått omfattende kritikk for sin dårlige styring av politidistrikt Sør-Øst ved flere anledninger, også fra innsiden av egne rekker. Men det synes som at losjene har bestemt seg for at hun skal fortsette ødeleggelsene. Hun blir ikke byttet ut tross dårlig styring, kriminelt rulleblad og varslinger til myndigheter om de mange problemene som preger politidistrikt Sør-Øst.

Justisdepartementet

Har du virkelig ikke baller til å svare Wara?

Det er forsøkt å sende utallige brev, eposter ved siden av mengden med postinger på FACEBOOK og i blogg. Det er ikke mulig å få svar. Denne videoen under har jeg sendt til justisministeren, men ingen former for kommunikasjon blir mottatt på en måte som kan kalles for å bære preg av integritet og tillit .

Vi har til sist fått hjelp av venner til å levere brev med spørsmål om terroren. De har møtt opp og levert for hånd til Justisdepartementet. Videoen under viser hvordan det gikk.

Slik blir min venner behandlet av justisdepartementet

Det virker som at man kommer inn i et kammer for kontroll av farlig avfall. Dette er altså måten demokratiet i Norge velger å ta i mot mine venner når vi ønsker svar på hvorfor Tor Mikkel Wara tillater terrorisme mot enkeltfamilier i Politidistrikt Sør-Øst.

Brevet som blir forsøkt levert, etter at politidistrikt Sør-Øst atter en gang har avvist å svar, ser slik ut:

Ikke mulig å få svar fra noen steder.

Svaret fra Justisdepartementet bærer preg av en balleløs forvaltning uten spor av integritet.

Metodisk og allestedsværende manipulasjon

Terror fra Beredskapshjemmet på Frolands Verk, på Sørlandet.

Her kan du høre hva som gjøres for å stjele våre barn. Kvinnen er ond og har huset fult av andres barn!

Beredskapshjemmet drives av Margrethe Risdal. Hun tjener vel 60.000 kroner på være sønner i måneden. Hvilken påvirkning kan det ha på hennes troverdighet?

Våre barn er kidnappet av Tønsberg kommune. De er spredt i 3 forskjellige hjem, i 3 forskjellige kommuner.

Det er aldri framskaffet en legitim grunn for denne kidnappingen fra Tønsberg terrorkommune, eller andre ansvarlige myndigheter. Dette er nå Tønsberg terrorkommunes desperate forsøk på å manipulere, og lure våre barn, etter og ha nektet oss samvær i 1,5 år.

Slik forsøker beredskapshjemmet stjele våre sønner. Moralen er så lav at det finnes ikke norske ord til å beskrive dette.

Andre saker:

Terroren mot familien Dion

Her kan du høre historien om familien Dion. De er terrorisert og trakassert ustoppelig siden starten av marerittet. Det skal ha hatt grunnlag i tykke brødskiver og yoghurt i matpakken i barnehagen.

Familien Emma og Beate har en historie som minner om en skrekkfilm hvor manus må være skrevet at en farlig psykopat.

Terroren mot familien beskrevet av advokat Tellesbø.


Polsk – norsk diplomatisk skandale!

De fleste har hørt om at Polen har innvilget asyl for en Norsk statsborger på flukt fra barnevernet. Galskapen har altså ført til at Norske statsborgere innvilges asyl i andre Europeiske land.

Dokumentasjon av barnevernets herjinger

Family Channel har lenge intervjuet personer involvert i barnevernsaker. Under her kan leser se en av de mange sjokkerende historiene fra barneterrortjenesten i Norge.

Vi trenger å dokumentere ondskapen

Domenick (13) rømte fra barnevernet i Bodø, han ville bo hjemme hos familien på Værøy. Barnevernet sa det var greit, men da måtte de ta hans lillesøster i steden…. Vi kaller slikt menneskehandel.

Kilder og sånt:

Forfatter: 333rebuke

Far til kidnappede barn. Kidnappet av myndighetene. Ikke begrunnet, da myndighetene ikke ser nødvendigheten av det.

Én tanke om “Tor Mikkel Wara har ikke baller til å svare på hvorfor han godkjenner terror og våpenbruk mot barn.”

Legg igjen en kommentar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..

%d bloggere liker dette: